Jirkovský rytíř

Město Jirkov a okolí

Výhrůžky se stupňují, budou se Češi bát vyjít na ulici?

V souvislosti s odvrácením útoku muže, který najížděl na sídlišti Písečná autem do lidí, se množí výroky Cikánů, kteří tvrdí, že usmrcení útočníka bylo rasově motivované. Zaznívají výzvy k usmrcování, zapalování a znásilňování českého obyvatelstva!

Fotografie z protičeské demonstrace v Žatci. Cikáni zde chtěli zdemolovat restauraci, kde zemřel muž pod vlivem drog. Zalekli se však asi stovky místních občanů, kteří jim přišli vzdorovat.

Rasový motiv při sobotní události již vyloučila Policie ČR v pondělí, jak jsme psali ZDE. Přesto spousta Cikánů, zvláště jejich bossů, kteří ani z Chomutova nejsou, vyzývá k boji proti Čechům. Některé z jejich výroků zaznamenala redaktorka Chomutovského deníku na několikahodinovém shromáždění před domem, kde se ona událost odehrála.

„Hážete děti do popelnice, vy gádžové zk*urvení, j*bat vás do zadku,“ to je první z výroků, které místní noviny uvádějí. Jako gádže označují Cikáni ve svém slangu lidi bílé pleti.

„To nás tady budete furt zabíjet, mr*ky český,“ křičí do davu mladý muž s pivem v ruce. Mimochodem, co je to za pietu, kde se chlastá?

Redaktorku obvinil jeden z cikánských bossů Z. Ryšavý z neobjektivity a to právě kvůli uvedení výroků jeho chráněnců zveřejněných výše. Děsivá a mrazivá byla odpověď této redaktorky: „Stojím si za tím, že článek je objektivní. Uvedené vulgarismy patřily k těm nejslabším výrokům, které bohužel skupinově zaznívaly. Hromadné výhrůžky a výzvy k usmrcování, zapalování či znásilňovaní směrem k obyčejným obyvatelům naší republiky jsme neuveřejnili vůbec.”

Cikánům bohužel nahrává silně vedení měst Chomutova i Jirkova, které si proti těmto občanům nemůže dovolit vystoupit, proto zřejmě ani městská policie jejich časté výtržnosti neřeší. V obou městech je u moci Česká strana sociálně demokratická (ČSSD), v Jirkově dokonce s pozicí starosty města. Této straně již bylo 2krát soudně dokázáno, že při komunálních volbách cikánské obyvatelstvo uplácela za volební hlasy právě pro ČSSD. V roce 2010 to bylo v Jirkově, jako klíčovou osobu, která uplácení vedla, byl označen Libor Duchoň. Volby se tehdy musely opakovat ve třech okrscích v Nových Ervěnicích. V roce 2014 pak v Chomutově uplácela ČSSD Cikány na sídlišti Písečná, opět dokázáno krajským soudem. Volby se poté musely opakovat na celém území města.

Chomutov tak dost možná čekají i protičeské demonstrace, jako tomu bylo na sklonku loňského léta v Žatci, kde se ufetoval Cikán a zemřel v tamní restauraci. Také tam Cikáni obvinili české obyvatelstvo z rasové vraždy, ačkoliv Policie ČR na základě pitvy potvrdila, že o cizí zavinění nešlo.

jr

Mili
25. 9. 2017 18:43

Nina Kde si na tyhle nesmysly přišla??? Že dětem nedáváme najíst a podobně??? Jedna lež větší než druhá, běž za roh a dej si pár váček !!! Špíno. 😛

Mili
25. 9. 2017 18:44

Oprava…pár facek…

Mili
25. 9. 2017 18:41

Mám skromný dotaz…kolik je těch slušných Romů… pardon cikánů??? 😛😛😛

Vakere
5. 7. 2017 22:36

Tak co tu vy všichni cikáni a jiní zmrdi děláte, když se vám tu nelíbí.???

Vandal
3. 6. 2017 14:54

A už je to tady! Soudruh Klaus dal cigánům vysoké dáfky, a do ČR se nakvartýrovali morgoši z celé Evropy.
A dnes si nám dovolují vyhrožovat likvidací! A to jen proto, že statečný bílý muž odpráskl teroristu v autě, který najížděl do lidí.
Takový hrdina by měl dostat vyznamenání od prezidenta, řád Bílého lva.
Zachránil lidi před teroristou.
A morgoši se projevili, jasně ukázali, na čí stranu se postaví, až půjde do tuhého.
Jsou to velezrádci, pátá kolona.
Pozor na ně!

veziea vesmir
4. 6. 2017 18:47

vandale ty čuraku ot prezidenta tak dostane hovno ale udelal bys lip gdybys si mu zato dal svoji ženu vi ste svoji zem zradili metal dostane pořadnyho černyho kokota budeš makat celi život na cikany

Majk
6. 6. 2017 19:08

Jo ty bylej zmrde děláš přes internetove stránky frajera ale kdybis to mel říct ciganum do oči tak to takovéj frajer nejsi ale dělat frajera přes internet umí kažtej ale říc to do oči neumíš mr*ko gadžovska. Je mi vas lito mit srdce na to zabit člověka tleskam. Ale kdybi to bylo na opak tak cigan dostane do životy ,v jakým sme světě všede rasisty fetaci vandalové atd #nejsemrasista

Mili
25. 9. 2017 18:26

Přesně tak…souhlas…😛Je to neštěstí každého národa kde žijí, žádný užitek nepřinášejí… jenom problémy !!! 😛

Vesmír
2. 6. 2017 21:15

ROMOVÉ RADĚJI NÁM NĚCO ŘEKNĚTE O VESMÍRU.

veziea vesmir
4. 6. 2017 18:49

vesmire di do čeny hliny a povidej sitam z broukama pošuku

Rom X
2. 6. 2017 13:05

Tento článek se chytil.Dobře se odvrací pozornost od korupce v ČR.Ještě, že se TI prdlí lidi nenáviděj.

David
1. 6. 2017 22:43

Jste všechny blby fakt nějde o barvu ale o chovani jo jsou naky Romové co ze neumí chovat ale jsou i Romové který jsou slušný a Čechy jsou taky naky slušný a naky ne tak nevim co tady furt řerite

Důchodce co hodně pamatuje
2. 6. 2017 7:50

Je to pravda – cikán, to není barva pleti – to je povaha. Šmoulové jsou modří a nevadí nikomu. – cikán – to je násilí, bordel, příživa – proto vadí všem !!! Jsou světlé výjimky – a ty si opravdu vážím – ale když 95% jsou hovada, je to těžké….

Mili
25. 9. 2017 18:28

Mám skromný dotaz…kolik je těch slušných Romů… pardon cikánů??? 😛😛😛

SIDOR
1. 6. 2017 21:55

TAK TU CTU A CHCE SE MY ZVAS CECHU ZVRACET !!!!! PROC,,????? PROTOZE ZVAS JEN CITIM RASISMUS A NIC DOBREHO KAZDEJ JSTE PRES FB NEJSILNEJSI ::!!!! ZROVNA TY CO TO TET CTES BYL BY SI FRAJER TAKOVEJ I Z OCI DO OCI ,?? SKODA ZE SE NEDA VYSTOPOVAT KDO PISE TAKOVE SILNE SLOVA OHLEDNE JINE RASY PROTOZE PAK BY SEM SE SNIM RAD SESEL A MYSLIM ZE NE JENOM JA. NEZ ZACNETE PSAT TAK SE ZAMYSLETE JESTLY NATO MATE VUBEC SILU!!!! JESTLY BY JSTE VUBEC DOKAZALY SE POSTAVIT S OCI DO OCI A JESTLY BY JSTE DOKAZALY UMRIT POMALU ZA SVOU RASU /

Vojta
1. 6. 2017 22:41

Nechci ti nic říkat, ale Český národ používá háčky a čárky! Evidentně si rád za povinnou školní docházku! Nemusíte být tak agresivní, co vám chybí? Nic! Většina z Vás nechodí do práce a máte víc peněz než pracující lidi! Promiňte, ale jak mohl vědět kdo v tom autě sedí? Ve tři ráno přes světla z auta viděl na „barvu kůže“! Buďte rád, že nejste v Americe v 50 letech! Kde za skoro každou vraždu mohl Afroameričan i když byl nevinný! My Češi jsme celkem vlažný co? Jsme jednoduchý cíl, necháme si srát na hlavu! Myslíte si, že kdyby Rom zastřelil bělocha, že by jsme takhle hned byli agresivní a vyhrožovali? NE, ale asi by jsme měli začít!

SIDOR
2. 6. 2017 7:16

haaa resite tu tecky a carky?? ja je neresim !! jsou dulezitejsi veci jako treba laska a soucit porozumeni a odpusteni a milovat sveho blizneho jako samo sebe !!!! ja osobne nemam v sobe nenavist jako nekdo gadze !!!!! buch to vse vydi a verte ze ten kdo se chova jako zvire k lidem bude souzen podle svych chrichu : a jeste neco nemohl vedet kdo sedi za volantem ve tri rano?, haaa proc teda rval cikane zasranej??? nebo to snad neni pravda,,,??? a jeste neco neziji v cr a sem zato stastnej diku bohu nemusim se stim potkavat kazdy den stim vasim rasismem ;vzpamatujte se uz!!!! uz se to krati a prijde bozi kralovstvi a potom se budete vzpovidat pred tim nejvetsim potom uz nebudete velky ale jen zrnko !!!!!

Důchodce co hodně pamatuje
2. 6. 2017 7:51

– cikán, to není barva pleti – to je povaha. Šmoulové jsou modří a nevadí nikomu. – cikán – to je násilí, bordel, příživa – proto vadí všem !!! Jsou světlé výjimky – a ty si opravdu vážím – ale když 95% jsou hovada, je to těžké….

Ladislav
2. 6. 2017 11:20

V odpovědi níže se oháníš Bohem,vírou,odpouštěním…. ale přitom vyhrožuješ silou … kdo jsi,nemáš v hlavě trochu zmatek? Nebo je to projev tvé vrozené agresivity? V devadesátých letech jsem fáral na uranu s několika cikány… byli to fér chlapy se kterými jsme chodili po práci na pivo.Uměli makat,měli krásné rodiny a styděli by se jen stát s nataženou rukou,tak jak to děláte nyní vy… (ve velké většině) … se svými bývalými spolupracovníky (cikány) kteří ještě žijí,se občas vídám do dnes a řeknu ti na rovinu,stydí se za vaše vystupování v dnešní době,stydí se za vaši neochotu pracovat,za vaši stále hlubší nevzdělanost,agresivitu ale hlavně za vaše neustálé svalování viny na jiné (gádže,bys řekl ty) … Rasizmus to nazýváte … ale vždyť vy nikoho zase tolik nezajímáte,chovejte se jako většina občanů a nikdo si vás ani nevšimne….

Zdeněk
3. 6. 2017 11:56

Věř mi Sidore,že bych se s tebou rád setkal a do očí ti řek , že spousta z Vás jsou hajzlové.A můžeš si být jistý,jak bych Tě zvalchoval spolu s kamarády a kamarádkami z rodin Poláků,Horvátů,Berkiú a dalších,kteří žijou na ubytovně v Brozanech a já je mám rád.Né z čechů ale z lidí kteří jsou jako ty,když čechy odsuzuješ,jako by jsi je nenáviděl všechna,jenom proto,že jsou češi.Chcešli se nám postavit tak přijeď mezi nás a ukaž jaký si hrdina!!!!Nechci být frajer,nepotřebuju jim být,ale můžeš být prvním komu za to Tvé vytahování dám co si zasloužíš.Tak nashledanou v Brozanech a doufám že máš sjednané zdravotní pojištění,pokud bys nechtěl pochopit,že róm,čech a nevím kdo, jsou jen výmysly lidí s nenávistí.A věř že i když Tě nepřesvědčím , budu Ti říkat do očí ,že pro mě jsi člověk a já mám spolu se svými přáteli od barvy černé až po žlutou každého rád.Dovol mi Sidore za mne i své kamarády,že jsi jen Obyčejný „vejtaha“ a hlupák. Zdeněk Zahrádka , Brozany

On
4. 6. 2017 18:15

Vystřílet je všechny ty černý huby a nebude žádný rasismus 🙂

Bára
1. 6. 2017 21:28

To je strašné co tady čtu. Nenávist, zášť, zloba, primitivní sprosté nadávání, urážky. Myslíte, že tímto se dá něco vyřešit ? Stalo se něco špatného, přišel o život člověk. Člověk který svým chováním ohrožoval životy jiných, naboural auta. Tohle kdyby udělal každý, tak je v Chomutově polovina obyvatel. Takové chování je nepřípustně. Druhá věc je reakce střelce, zda byla přiměřená k situaci, zda dotyčný je psychicky v pořádku, zda jednal ve strachu, atd. To bych nechala na Policii, aby to bylo řádně vyšetřeno. Když mluvím vyšetřeno, tak myslím objektivně, bez rozdílu zda to udělal Rom či Čech. Mimo jiné, jsme snad všichni Češi. Převážně všichni jste se zde narodili, tak proč se stále nenávidět? Proč se k sobě takto chovat? Každý přece musí respektovat zákony, žijeme v právním státě, každý by se měl snažit dodržovat pravidla občanského soužití, a je úplně jedno zda jsem bílý nebo černý, nebo žlutý. Mě konkrétně je to jedno, pokud je ke mě někdo slušný, přátelský, tak je mi úplně jedno, jakou má barvu pleti. V barvě pleti to totiž vůbec není. Je to v hlavě.

jukiko
1. 6. 2017 20:13

Močná tak tebe rosekají cigáni, ty svině bílá česká vyjebaná – veme mladýmu klukovi zivot jako by nic, a to je v pořádku ?
zaslouží trest smrti. oko za oko zub za zub .zavedl bych starej zákon.

Stasi
1. 6. 2017 21:44

Takovej Spinavej Z Kurvy Syn si nezaslouzi Zit ty Talpo.snad nejhorsi kombinace je zfetovanej cikan!

Václav
3. 6. 2017 5:04

Hele more kdyby platilo oko za oko zub za zub tak už vás ( malé v schválně ) zbývá jen hrstka v zoo .

Deratizér
1. 6. 2017 19:28

Všechny cigroidy povinně zabíjet plamenometem už od narození,cigroidky naházet do kyseliny.Množí se jak štěnice.Kde se cigroid ukáže tam ani tráva neroste.Přijde doba a nebude to trvat dlouho kdy vás tady v ČR všechny vyhubíme

Islam
1. 6. 2017 21:21

De vidět že ti rasistické sou tady bylo na ně chtělo islám aby sejít Bali ti mrtky růžová 😂 ale jednou si za řece ale US to dlouho nebude nebojte se ještě na cígoše s pojedete nebojte se 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

Aneta
1. 6. 2017 23:33

Za tohle by te meli zavrit jak to tu ctu jeden chytrejsi nez druhej…ach jo ano zalezi na barve pleti a jednou az budete stat pred branami bozi tam vas taky rozdeli ale ne podle barvy pleti ale podle vasich hrichu nadavky nenavistne vrazedne sklony ach jo…kdyz jsme byli deti a hraly si na piskovisti tak nikdo neresil kdo je kdo!! Pokud vas k tomu rodice nevedli podle toho to tak tady i vypada!!! Bezte se vsichni zblaznit kdo je cigan rom cikan nebo bilej Cech Gadzo ste uz trapny vsechny co se tu urazite si podejte ruce ste uplne stejny!!!! Urazite se a jeden se snazi lip shodit toho druheho trapny uz bezte do prdele cokoliv ste stane pokazde blbeckove hned zacnou psat a urazet i za tohle by mela policie zavirat za rasisticke nadavky ktere tu vedete podejte si ruce!!!

peta
1. 6. 2017 19:16

lidi co tady blbnete zijeme v jedne zemi v jedne republice nadavat vrazdit napadat a td… by jsme mely ty debily ve vlade aby jsme se mely vsechny dobre drzme spolu jako lidi nechovejte se jako diva zver kde silnejsi zere a ostatni chcipnou hlady jato tady ctu a normalne neverim svym ocim cigani nadavaj cechum vyhrozuji a naopak coz takhle ta nase zem nekam vyspeje ne zachvilku se tady postrilime nadvzajem protoze lid je ten nejvetsi skudce zamyslete se lidi vsichni!!!!!!!!!!!!!!

Jiři Chaloupka
1. 6. 2017 20:15

Todle je v českým DNA
😫

SIDOR
1. 6. 2017 22:04

KONECNE NEKDO CHYTREJ

nechutne zvire
1. 6. 2017 19:11

zavist a jen zavist cesi si rikate ani jeden nejste cista rasa vy muzete strilet cigani toje v poradku co vrahove uchilaci darmozrouti

yoda
1. 6. 2017 20:12

Bohužel cigany střílet nemůžeme, jinak by tu bylo dobře.

Vojta
1. 6. 2017 22:47

Uvědomuješ si, že máš taky České občanství a si Čech? Takže urážíš i sám sebe, ale jestli se ti tu nelíbí tak jdi třeba do Ruska, myslím, že bys ses rychle vrátil.

Monika
1. 6. 2017 18:45

běžte do píče černý držky zjebaný nebojte na každou svini se voda vaří mrtky černý vaše agresivita neumíte jít ani 1 na 1 škoda že ČR sem nechce pustit SKUKUSKLANY byste dostali co děláte vy zvířatům a lidem píči černý doufám že se jednou dočkám až je sem pustí a rosekají vás za živa!!!!!!!!!!

Káč..
1. 6. 2017 19:12

Ty mrdko sklidni hormon!!! Koho tady budou rosekávat tak ty budeš jako první v řadě trubko!! nas Cigány si vůbec neber do huby!!! špinavá couro..

nechutne zvire
1. 6. 2017 19:14

ty mala svine rasistko na tebe se vari voda a bude poradne varici aby te cigani pojebali chciplotino

Aneta
1. 6. 2017 23:37

Dej si facku nepusti je sem kvuli tobe protoze by z tebe delali madrac reprezentanti cesky republiky ve fodbale a hokeji ti uz nestaci jeste dalsi potrebujes hahaha

Jana
2. 6. 2017 7:31

Ty odporna rasisko a tvoje mama ta kurva ze kourila Cerny kary za flaskovy pivo to uz jsi zapomela? Krejes se za rasistku ale tvoje mama spala I s vietnamcema ze se nestydite fujjjj a Ted mas plnou hubu kecu a kdyby prisli teroristi zase by tvoje mama sala curaky za alkohol vsichni te znaj I vasi rodinu v okoli ….radsi jdi uklizet bordel mate smrad a bud rada ze tvoje mama ma mrtvicku a Ted to ceka tebe cau

Nina
2. 6. 2017 19:23

#Monika … Směšně a víš proč ? Protože píšeš o agresivitě ale to co jsi tu napsála neni agresivní ? Pořád ponižujetem jen podívejte se na sebe však každý druhy bílý hulí nebo chlasta . Psy a kočky milujete víc než vlastní ditě . A pořád jen cigán nechce pracovat jěště kdyby měl tu šanci hledá práci jde na pohovor a co mu řeknou my vám zavolame a nic nebo řeknou že nemáji místo .Než ja jsem našla práci tak půl roku … Nedávno se mi stalo jsem šla ze sestrou a mámou do šloly a když jsme šli do autobusu řidíč nás vyhodil prý že nebude jezdít cigánami bez lístku ale taky dojeb že jsme měli odisky a i tak nás vyhodil !! Tak tohle je normální aby vás řidíč vyhodil jen proto že jste rom ? A prý že nejste rasistí a nemáte nic proti barvy kůži ! To jo 😂 … Ne každý rom je stejný já a můj táta pracujem mamka nemůže stará se o malou segru je mentalně postižená a další sourozenci jsou na střední nebo na zakladní škole . To je blbost že cigáni nechtěji robit spíš je nikdo nechce v práci … A když jdu s mámou vyřizovat tak na socialce jsou i bílý tak o co vám pořad jde ? Dělatě jak kdyby cigáni jen bráli od státu Hahah tak určitě …. Dělate ze sebe a vaše dětí co dělají myslíte že když chodíte robit tak že jim dávate příklad to jo přítom si dělaji co chtěji … Chodí hulit ,chlastat a mrdat se už od malá … Psum kupujete pičoviny ale aby jste dali svojim dětem pořadně najíat tak to ne místo sladkostí jim dáte rohlík a řvete po nich když něco chtejí fhuj vy jste hovada vlastním dětskam nedopřejete chudáci jedno jídlo jim daváte žrát i 5 dní fhuj že vám to da srdce a to není všechno jak je oblékate 100 let jedný hadry na sebe i krátký že se nestydíte za tohle jak je posílate do školy krátky jeansy krátke rukavi od mikin a když máte postížení děti tak je oblikate jak cvoky hlavně že na ně berete peníze a nejste schopní je normálně oblíct jste sobcí hnušní …

ridisc
1. 6. 2017 18:41

cikám jde na socialku a dostane prachy,bílá žena jde na socialku a dostane hovno,ještě jí řeknou atg prodá auto,televizy,a cikám ten je vyžraný jako prase ,má auto a dostane dávky,takže kdo se tu má dobře,a mímochodem to že najížděl do lidí a do aut je podle čmoudú v pořádku?osobně bych asi udělal to samé pokud by na mě najížděl,toto už je také pokus o vraždu

Cerna huba
1. 6. 2017 20:46

Mimochodem cikan kdy jde na socialkuu tak bere davku kolik vas chodi na socialku vsak je nejde ni vipocitat kolik jich tam je porad neco mate na cigani ale nasebe se nedivate ze kazdej den ate ve spravach afurt je tam neco ovas jak umite vrazdit svoje vlastni dety davat je do mrazaku do popelnic a romska holka to nikdy nedokaze protoze svoje dety milujem na devse vi bile dršky skurvene uchilacii ale kdybi vam dala cikanka pi cccc uu na hubu tak biste blazniliii vi mrtky. POZOR CHRAPOUNI maji vstek na romyyy

Vojta
1. 6. 2017 22:50

Jo, vy svoje děti milujete jen proto, že pro vás znamenají větší dávky! A že Rom najíždí do lidí na chodníku je přece normální, je to Rom on může! Tak co tu řešíme

Jana
2. 6. 2017 7:37

Jsi obycejny dobytek ktery ma velky komplexy ubozacku fujj just jedno velky shit nic Vic

Standa cech
1. 6. 2017 18:32

Mám největší chuť shromáždit partu cechu který by ukázali těm hajzlum co jen parazituji na pravé české populaci a hnal bych je až do Indie… Je to neskutečná pakaz a je to už do nebe volající co si dovolujim.. Samozřejmost je ta že bych tomu střelci dal rád bílého lva… Je to pravý vlastenec

Cicak
1. 6. 2017 18:29

CESI tet me poslouchej te jak vy.muze te rict ze ste dali nekomu strechu nad hlavu vy ste nekomu koupili byt nebo nekomu z nas plati te najem ne nikomu nic neplati te ste rasistycky svone ktery umi nadavat sproate a navazet se do nas ale kdyby doato na boj tak by ste pochcipali jako krysi

ridisc
1. 6. 2017 18:43

cikán co nedělá dostáva dávky zmích daní magore

Káč..
1. 6. 2017 18:04

Tak vy tady něco píšešte o Cigánech že jsme na pracáku a podobně?ten Píčus gádžovskej zastřelil Roma a ještě k tomu dostane podmínku?? ale udělat to Rom tak už schnije v base!!! vy gádže jste horši než my Cigáni my aspoň máme vychování a aspoň neházíme vlastní děti do popelnic a podobně a to že se množíme a je nas hodně tak co vám je jako do toho?? vás Gádžu je tu v Chomutově taky jak nasráno.!! už toho mám dost co tady píšete!! radši se spamtujte Sakra!! saméj rasismus…!! ale my cigáni držíme spolu!! a my že krademe? a znásilňujeme? přitom v televizních novinách vidím pořád že gádžo znásilnil nebo rovnou zabil malinkou holčičku a pak my že jsme špatný?? vy gádže nejste o nic lepší!!

Cicak
1. 6. 2017 18:29

CESI tet me poslouchej te jak vy.muze te rict ze ste dali nekomu strechu nad hlavu vy ste nekomu koupili byt nebo nekomu z nas plati te najem ne nikomu nic neplati te ste rasistycky svone ktery umi nadavat sproate a navazet se do nas ale kdyby doato na boj tak by ste pochcipali jako krysi

ridisc
1. 6. 2017 18:46

magore pokud někdo najíždí do lidí je už považováno za pokus o vraždu,to je podle tebe v pořádku?nauč se psát a vrad se odkud pocházíš

Hajný
1. 6. 2017 19:44

však přijde ten den, kdy bude povoleno střílet škodnou ( přeberte si to jak chcete)

veziea vesmir
1. 6. 2017 17:56

ty tomaši zrovna ta budeš makat na nas a tvoje rodina ty šmejde di spatky mamě pot sukní většiho hlupaka není vi čr ste prostě stavěny aby ste makali na romi co date mi berem

Tomáš mikulec
1. 6. 2017 16:49

Vy cigani smradlavy zmizte a České republiky vy smrdite kradete a znasilnujete nas vs máte peníze od vlády a mi jíme jenom co nám zbyde tak dete do prdele my sme jako doma tak držte hubu a odejďete špatný odkuď ste přišli vs špýny cigani sem bilej a miluju českou rebubliku

Nemesis
1. 6. 2017 20:02

Romové jsou tady také doma a možná jsou tady doma více než ty – ty skopčáku fašistickej. Na tvého fotra pravděpodobně při odsunu v 45 zapomněli. Romů je tady tolik, že pokud by nastala občanská rasová válka tak by neromové pravděpodobně shořeli jako sirka. Neromové jsou převážně liní, tlustí přežraní kecalové, kteří by si po první ráně do huby posrali do trenek. 🙂 Fandím cikánům.

Trisaaa
1. 6. 2017 23:23

Haaaa měl bys jit nanas makat at berem vic penez zlaticko cesky jak ja vas miluju kdyz utocite na cigani haaaa hopa pala late andre tute to mas mi haaaa a priste delej prescasi tvl malo penez berem chav koda kar tiro haaaaaa

Aneta
1. 6. 2017 23:44

Nikdo vas znasilnovat nemusi vsichni vedi jaky ste prasata to obstarate za nas na vlastnich detech hahaha a ty nikoho nevyhazuj na to si malej Pan haha odejdi ty kazdej kdo se narodi v jakykoliv republice ma pravo v ni Zit to te nikdo neinformoval?? A radeji zklapni ty protoze vy jite jen rohliky a maximalne jedno kolecko salamu zrovna tak Ty ze si tu stezujes a sezral by si i hovno kdyby nesmrdelo a jak dete k ciganum tak nevite co prvni by ste zraly!!!

veziea vesmir
1. 6. 2017 16:47

švem rasistum přeju 10,minut v terezině a uš clap by nebil ale babovka hodte se do klidu z rudy mizerny prt ste prožili a dělate tady zesebe machry gdoneskače neni čech tak skočte do píčí.

Andreas
1. 6. 2017 16:24

Cesi nejhorsich narod co znam, Stat o krada obcany, obcani okradaj Stat na danich, Vlasni deti vrazdi, znasilnuji, tyraj zvirata, jsou na pricce rasizmu ve svete, jsou nevychovani a nemaj uctu ani ke svim Rodicum. Jsem Rom kterej vyrustal mezi Cechama a reknu vam svuj nazor jste horsi nez cigani!!! Stezujete jsi ze Cigani prisli k vam za dob Krale klacka a ze je ted musite zivit? Tak proc vasi vladci nas zbavily Kocovani? Mohly jsme byt davno pric! To vy jste nas tu chteli! Cigani vzdicky chteli pracovat!To vy jste jim davaly zakazy do mest, drzeli jste je na okraji spolecnosti. Romove jsi nemohly videlat ani najidlo tak co jiniho jim zbyvalo nez krast aby nakrmily vlastni Rodiny?! Kterej z Romu nepracoval za Komunistu?! Vy jste chtely demokraciji! Tet kdyz Rom chce praci hleda ji Rok a jeste kdyz ji pak dostane tak na neho koukate jak na zjev a nakonec jsi Stezujete svim bosum my snima delat nechceme! Vy sami delate Z Romu to co prave jsou a pak zato nechcete brat zodpovednost? Fuj co jste to za narod?! Kouknete prvni na sebe a pak nekoho sudte!!!! Jo a navic bulvar, tv noviny atd.je kopa sracek!!!! Nikdy se od nich pravdu nedozvite!!! Preji vsem slusnym obcanum krasny den.

ridisc
1. 6. 2017 18:49

tak proč se zdržuješ,vypadni odkud jsi přišel,jenomže nikde by ses neměl tak dobře jak tady tak trž tlami magore

Petr Mikuláš
1. 6. 2017 16:23

Hrozně se mi líbí ty inteligentní, spisovně vytříbené cikánské výlevy.
Jejich skutečně nádherná květomluva je ozdobou jazyka českého.
Navrhuji podle nich pozměnit jak pravidla pravopisu, tak hranice slušného chování a vyjadřování.
Bude to přínosem a to nemalým pro celou českou kulturu.

Fraška
1. 6. 2017 18:25

Si piš

Václav
3. 6. 2017 5:14

Dávám Vám za pravdu .
Jen mne při čtení příspěvků ( jsem tu poprvé ) napadlo : “ Blahoslaveni chudí duchem , neboť jejich je království nebeské “ .

Anonym
1. 6. 2017 16:20

Nejlepší je, že Češi ciganum vyhrožují na denním pořádku, znamena to že se mají taky bát vyjít na ulici? Tenhle článek je naprosto absurdní, stejně jako jeho autor

Anonymní
1. 6. 2017 16:16

Zajímavé ze když jdou pro davky tak jim naše prachy nesmrdí a uzivaj si naseho potu!

Aneta
1. 6. 2017 23:48

Tak proto neco udelejte at vas smrad kterej z vas tece neni pak citit na tech penezich 😉

fifik
1. 6. 2017 15:27

Vy gadzovsky drzky vy dete neco psat o ciganech ale to ze zabijite vlastni deti znasilnujete je tak to uz se nic nedeje ze? ? Ceska mrdka zastreli cigana ale terorista je cigan misto ty cesky mrdky. … to nechapu ja se ale vubec nedivim tenhle skurvenej ceskej narod je na picu. Tady pisete ze cigani chodi na pracak atd. . Ano ale Co gadzove ty radsi dou zabijou nakyho frajera v lese a jeste ho pojebou vy cesky mamrdi nepiste na cigani kdyz nejste o nic lepsi vy ste jeste hosri

anonym
1. 6. 2017 15:05

je tu málo skinheadů

Krestan
1. 6. 2017 23:04

Kdyz dete do ciziny tak cigan je vam dobrej vylizali by ste .u prdel a kste doma v cr take ste silny ale.venku serete magy jak ste ubohy ceskej narod vzivote bych us mezi vas nesel zit vy nemluvte o vlastenectvy vzdyt str od jakziva zrazovali jeden druheho takovej ste ceskej narod hruza co clovek vydi z venku co se tam deje

Danny
1. 6. 2017 13:03

Většina cikánu se chová jako hovada, a když se ožerou (a že to je často) chovají se ještě hůř. Když si myslí, že si ve většině mohou vyskakovat na slabší (důchodce, děti, samotné jedince), tak se nemůžou divit, že občas někoho z nich zastřelí. Já bych byl pro, aby za každého zastřeleného cikána dávali 505,-kč, jako odměnu (ta kulka taky něco stojí). Jak rychle by tu byl klid.

Fraška
1. 6. 2017 18:23

No máš mylnou přectavu vám to spočítá někdo jinej se budete divit

Marie
1. 6. 2017 23:53

Nejsou všechny cigani stejný jsou i slušní jsou i špatný to je i mezi čechami jsou slušní ale jsou i spatny koukám na správy a tam pořád něco je jako bílé te na zavraždila novorozence narvala ho do igelitky a hodila do kontejneru at je bílek nebo černej za vraždu bych dala vraždu tys zabil tet chcípne ty a budeš taky zabit

žijme radujme se
1. 6. 2017 11:41

Jste hlupaci jak bili tak cerny co to tu hrajete za hru zabijet se dementi jste lidi jste neni dulezite jakou mate barvu ale jak se chovate co to.davate tem.detem za priklad jste.normalni ? Kdyz budr valka stejne se budem muset spojit proc jste tak zli urazite se ponizujete i cech pise s hrubkou a cigani jsou zvykli na svuj jazyk madarsky slovensky vychodarsky kdyz potkate cizince take se.mu smejete? Ze neumi anglican cesky ? Je to.jen v lidech a bohuzel jsme sobecky narod staci se divat jak je nevychovanej zeman

Fraška
1. 6. 2017 18:20

Souhlas

Wifi
1. 6. 2017 11:38

Hahahah košťata český vy jste národ mi jsem tady doma tak 😎voco vám jde je pravda že jste rasisti nejhorší stát česká republika každý se vám směje uděláte s člověka teroristů jenže když stě tam nebyly u toho jak se to stalo a TN.cz nebo blesk.cz píšou píčoviny tak nejprve si něco o věřte a pak můžete psát mi bydlíme kousek od nehody co se stala tak že vy tě co můžete vy urazite cikáni atd ale vy jaký stě špiní, vraždíte,zerete týden starý jidlo,hazite děti do babybox,kradete, znásilňuje te,co jeste,parlament okrádá stát,co ještě hahahah už radši ani nebudu psát co ještě děláte tak si uvědomte co vám vychází sti vaší huby sme jen lidi jako každý člověk v české republice

ridisc
1. 6. 2017 18:54

magore kolik rokú jsi chodil do školy?promin 9 rokú,ale asi jen jeden ročník,to co tu píšeš nemá vůbec žádný smysl

Právo
1. 6. 2017 18:57

Nauč se pořádně psát – a pak nás urážej!

ERIN
1. 6. 2017 11:02

nechte cikány cikánama a raději se zajímejte, jakou verbež nám sem posílají, může se stát, že takový cikán vám ještě může před Africkým migrantem zachránit život.

Smrtihlav
1. 6. 2017 11:26

Cikani budou s těma negrama,maji stejnou netahavou vlastizradnou naturu,špinavcu a zloděju!!!Negr a cikan je stejna verbež,což vidime z Chomutova jak nas chtěji cikani zabijet!Nejsou vděčni,že je živime a chranime-zmrdy cikanske falešne!!!Ale mne neoblbnete vy špiny!!Čest.

Málo
1. 6. 2017 11:48

Cikán zachraňuje nejdřív televizi až pak vlastní dítě, už vidím jak zachraňuje mě, možná mojí šrajtofli 🙂

Smrtihlav
1. 6. 2017 9:14

Cikani by měli plnit sve povinnosti ze zakona a pak se odvolavat na sva prava!!

Anonim
1. 6. 2017 8:52

Jsem gadzika a cigani jsou lepsi nez gadze cigani si pomahaj rikate ze jsou lini ale vy ste horsi jen deges hodi vlastni dite do popelnice

Smrtihlav
1. 6. 2017 9:12

Kecaš!Ale nešoustame se svymi dcerami,sestrami nebo matkami a v tom je velky rozdil!!Ano,žijte si ale za svoje!!!!!!Nedal bych vam ani korunu zadarmo,žadne bydleni zadarmo,žradlo zadarmo,všechno vam plati ti nenaviděni gadža!!!

Právo
1. 6. 2017 19:11

Jistě! Cikáni jsou lepší! Lépe umějí krást, přepadat staré lidi, napadat zákeřně zezadu nepřipravené lidi, podvádět! To by vám šlo výborně!!!

Anonim
1. 6. 2017 8:48

Mrdiny cesky skurveny delate frajery ale cigan by nikdy nezabil vlastni dite neznasilnil by vlastni ceru jak vy jenom ubozaci hodi male novorozene do popelnice

Stop fašismu!
1. 6. 2017 11:44

Jen jedno ti řeknu ty anonyme jsi strašně hloupý když máš takový.nazory.. sam by si jen tak nešel před cigany a tohle všechno co pises bys nerekl… a kdyz uz tedy píšeš o sociálních dávkách tak si ověř informace kolik je čechů na sociálních dávkách. A poslední věc kdo si abys soudil lidi? Které neznáš.

Rasista
1. 6. 2017 13:54

No tak zerete psy kradete zelezo a jine veci no degeši ste nooo vyhon si na babu ktetene černej my mozna zabijime detivale černe a vy zas prcate v rodine a množite tu verbeš

Petr Mikuláš
1. 6. 2017 20:04

Nepíše se anonim, nýbrž anonym. Ale pro vás je i čeština rasistická, že?

CIKÁNI SMRDÍ
1. 6. 2017 8:18

Picu s Vama. Co si myslíte muzete byt radi ,ze tu jste nikde nikdo Vas nechce tak jsmmte tady v CR uzeranti cerny. Jidlo vsechno mate tak drzte hubu svine cerny a neserte se do bílých. Myslite si ,ze jste cerny a mizete vsechno??

Smrtihlav
1. 6. 2017 9:08

Naprosty souhlas s timto přispěvkem!Cikani jsou zmrdi vychcani a dobře živena pata kolona muslimskych pedofilu,ti budou ihned konvertovat a chtit nas zabijet zmrdi!Ale ukažeme jim naši dobročinnost abudeme je pořad a stale jenom hladit a hladit hladit,pokud je nevy

Bastardi
1. 6. 2017 11:41

Tebe potkat tak te asi málo kopnout do hlavy ty bastarde !

Fraška
1. 6. 2017 18:15

Na nic jiného se nezmužeš co ha ha ha ha ha ha ha ha

Aneta
1. 6. 2017 23:54

Ach jo dalsi Dement ktery zna jen 2 barvy hahaha a ty ze nekoho zivis z dani? Dit znas jen 2 barvy cerny bili haha zradlo vycitat to by vam slo protoze ho asi samy mate malo

Romano Teror
31. 5. 2017 22:51

Kazdeho bileho na potkani lincovat..Toto bude od dnesniho dne..Teste se gadzovsky rasisti..Ted vam nastane cas a zakusite odplatu…Cas pomsty je tu..
Romale pojdte na ne..Dobry gadzo ,mrtvy gadzo.

Smrtihlav
1. 6. 2017 8:55

Cikani by mohli začit zase kočovat a odejit do teplejšich krajin!!Jinak je jasne na kterou stranu se cikani přidaji při zamyšlenem zapleveleni Česke republiky muslimskymi pedofilnimi teroristy a pate kolony na rozbiti Českeho statu!!Cikani budou ihnet konvertovat k islamu aby mohli zase pokračovat v parazitovani!!Jsem tomu rad,budou snadno rozeznatelni všichni ke hlazeni,budeme je tak dlouho hladit až

Smrtihlav
1. 6. 2017 8:58

Cikani na bile nemate,vytahneš kudlu a budeš zastřelen!!A tak dopadnete všichni a policie vas chranit už nebude!Chaz o kar minžo!!

Zakon cikana
31. 5. 2017 22:46

A do nich Roma..Potkat gadza hned mu ji dat do zad.Jedine toto na ne bude platit.,Nebat se a jit do valky…Konecne udelat poradek a vymlatit spoecne ten narod rasistu..

Ten bílý
1. 6. 2017 7:15

Prosím tě na to jste moc líní aby jste cokoliv dělali 😀 jste k smíchu za ty vaše tvrdé řeči 😀

Právo
1. 6. 2017 19:05

Máš velké štěstí, že si Tě nemůžu podat a vysvětlit Ti, kdo koho vymlátí – ty odpade České republiky!!!

dana
31. 5. 2017 21:16

Vysidlit vsechny cigose odkud prisli,bude klid.

Anonym
31. 5. 2017 22:00

vystřílet a bude klid…zbytečné sraní ze stěhováním…

Romano Teror
31. 5. 2017 22:53

Ty poznas odkud prisli…Az ti v brise skonci nuz 20 cm dlouhy…Jen se neboj ,pak ti povim odkud jsem.

Fraška
1. 6. 2017 18:10

Vás vysidlit jste nejhorší národ rasistický ty mrdko ja tě potkat osobně tak už si nevrzneš

1. 6. 2017 18:16

dobytku nemytý, komu bys chtěl dávat do zad? švihej do práce a nesmrď na sociálce. A koho bys chtěl vymlátit? kdo by pak na tebe dělal zmetku. Nejsi člověk, jsi odpad společnosti, když takhle uvažuješ.

alena
1. 6. 2017 18:17

Danda napodobne stebou cesi taky od nekus prisli

Právo
1. 6. 2017 19:01

Romano Teror: třetí oko na čele by ti slušelo – a s tvým 20-ti centimetrovým nožem si můžeš vytřít řiť!

Anonym
31. 5. 2017 20:54

ukazte svou pravou tvar pokecame

Stop fašismu!
1. 6. 2017 11:27

Prej ukaž svou pravou tvář to ty si tu jako anonym…… A ty zivis cigany? Ty jsi jim dal střechu nad hlavou. Co si kdy udělal pro cigany Ty arogantní fašisto. To je ono vy deti určitě k tomu zr cigany je zlej cigany je špína a pak ž vašich dětí rostou stejně rasistický svině jako si ty. A pak vaše děti znasilnujou ciganksy holky. Tak proč na to jim je černá pivka dobrá Ne?

Rasista
1. 6. 2017 13:47

Mrdky černy postřílet je jak krysy zmrdy černy

Anonym
31. 5. 2017 20:48

100% souhlasím !!!

nechutne zvire
1. 6. 2017 19:17

tak proc jsi anonym tak se ukaz ty tvarohova hubo

Anonym
31. 5. 2017 20:39

Mi tu jsme doma, cikáni sem přišli od někud… Dali jsme jim střechu, jídlo, zázemí, a teď je živíme z daní. Do práce nejdou, množí se jak na tiskárně, ždímaj naší zem, jsou drzí, sprostý a agresivní. Česky umí jen na sociálce a to jsou ještě drzí. Ať si zjistěj odkud pocházej a vrátí se tam. Češi je postrádat nebudou

j1945
31. 5. 2017 22:10

Ať už táhnou nikdo je nebude postrádat!!

alfred doga
31. 5. 2017 22:54

ty tady jsi doma?? jak to víš ? udělej si strom života a zjistíš odkud jsi přišel,možná ti vyjde Německo a nebo Afrika.

Bertik
1. 6. 2017 10:13

Nejtrapnějši národ ČŔ.kdo koho se lekl mi Romové? Koho tech duchodcu ? Tech rychlo smažek? Nebo Tech social ek co si je bou babičky? Nikdo nic nechtel z bourat dokaže te jen co lhat sami sobě upravi si skutečné okolmost tak aby ste mohli pošpinit urazit ponižit.Hruuuza ty picky Česky narod

Lucie
1. 6. 2017 13:28

To je právě ten problém!Hazite všechny do jednoho pytle,ale né každý cigán je zmetek a nepracující.Take ve vašich řadách jsou tací co nepracují,chlastaj a jsou sprostý.Problem naší společnosti je ten, že by jsme se měli naučit žít společně bok po boku.Pisete, že nejsme odsud,ale já se tu narodila,tak co tedy jsem, když né Češka????

Cikanka
1. 6. 2017 16:21

Tak kdyz uz se tady ohanis ze cikani se maji nekam vratit a neumeji cesky, tak se v prvni rade zamer na svoji Cestinu protoze „MY“ mysleno jako My vsichni se pise tvrde Y

Marek
1. 6. 2017 16:23

hm si trpný ste největší rasistyvšech dob! zmrdy český do pekla svámy zmrdy
jen si počkejte!! pochod proti vám bude se těšte ani ven nevíjdete!!!!!!!!!!!!!!!

Ja
1. 6. 2017 17:04

🙂 musím sa zasmiať ty si dal niekomu zazemie ? ty žebrák tyžden žereš to iste žradlo jak ty si mohlo dať niekomu jedlo ty platiš dané určité si na Socialke ty Kundo

Fraška
1. 6. 2017 18:06

Ste normální trapaci sám si možná na sociálních dávkách a něco tady řešiš ty bambulo

alena
1. 6. 2017 18:16

Vy ubožáci bílí, kdyby ste českej národ byl jako cigáni,že se nestydíte, už jste někdy vyděli cigána znásilnit dítě a zabýt ? Já teda ne to dělá náš českej národ českej národ je dobytek…cigán by si to nikdy nedovolil znásilnit a zabýt dítě jsem češka a kdo nemá rád cigána tak ať si bílá žena nejde cigána a bílí chkap ať si najde cigánku člověk se stydí za českej národ je to jak divoká zvěř !!!!!! A bílí lidi snad nejsou na sociálních dávkách že vás huba nebolí jít proti cigánům jsou to taky lidi !!!!!

Monika
1. 6. 2017 18:45

běžte do píče černý držky zjebaný nebojte na každou svini se voda vaří mrtky černý vaše agresivita neumíte jít ani 1 na 1 škoda že ČR sem nechce pustit SKUKUSKLANY byste dostali co děláte vy zvířatům a lidem píči černý doufám že se jednou dočkám až je sem pustí a rosekají vás za živa!!!!!!!!!!

Zanechat názor

Copyright Jirkovský rytíř © 2016