Jirkovský rytíř

Město Jirkov a okolí

Nezaměstnatelné má přivést k práci volební podvodník

Systém veřejných prací pro nezaměstnané, který vznikl za ministra TOP09 Drábka a později byl soudně zrušen, se vrací v nové podobě do Jirkova. Na starost ho opět dostává městská společnost Onza, kterou vede sociální demokrat Libor Duchoň.

V současnosti, kdy firmy v regionu marně shánějí zaměstnance i na nekvalifikované dělnické pozice, je v Jirkově stále velmi vysoká nezaměstnanost. U zdravých dospělých jedinců tak můžeme mluvit spíše o nezaměstnatelnosti. V Jirkově by se nezaměstnaní měli podílet na úklidových pracích pro město, pokud odmítnou, budou jim kráceny dávky. Kdo do práce půjde a kdo ne, bude určovat město – město, kde vládne ČSSD, jejímž členem je také Libor Duchoň, kterému bylo v roce 2010 prokázáno krajským soudem podplácení sociálně slabých voličů ve třech okrscích v Nových Ervěnicích. Kdo si tedy myslí, že pracovat v Jirkově konečně začnou sociálně nepřizpůsobiví, je na omylu. Pro ty má vládnoucí garnitura jiné úkoly.

Onza nyní hledá koordinátora pro práci nezaměstnaných. Nebude jím žádný zkušený pracovník, předpokladem je, aby byl také nezaměstnaný, a to více než tři měsíce. Podle požadavků zaměstnavatele by neměl mít také praxi delší než 2 roky. Zvláštní nároky na vedoucího pracovníka, ne?

Jan Mrázek

jr

Jindra
13. 3. 2017 8:05

Voliči ČSSD jsou důchodci , nepracující odpad a cikáni.

Anonym
12. 3. 2017 18:19

No – z mého pohledu – pokud by nad nimi stál zkušený pracovník s minimálně 3- letou praxí – tak v té funkci zůstane dlouho – bohužel,sám !

Anonym
11. 3. 2017 13:38

Zdar a sílu 🙂 ČSSD je vždy politickou stranou podvod na voliče, ale nenechme se tímto zaskočit, ona tato politická levicově komunistická strana má taky své problémy po sjezdu. Spíše bych se podíval na věci úředníků úřadu co mají na starosti Hmotnou Nouzi a Podpory v Nezaměstnanosti, tam si myslím, že je ten smotanec propletenin na vazby ČSSD, kde ruka ruku myje a že i své postkomunistické rauty mají společně na některých svých vilových čtvrtích měst 🙂 A jak postupovat proti levicovým žranicím? No jasně že volit Nacionalismus a nenechat buržoázně nechat kynout KSČSSD. Volte Nacionalismus s lidskou tváří, jinak lhostejnost se nevyplácí, negrů, cikánů, narkomanů a všeho toho plevele republiky se musíme jasně rychle zbavit.
Váš Nacionalista Vít Klimeš – Nestydím se psát pravdu – Zdar

Zanechat názor

Copyright Jirkovský rytíř © 2016